altili ganyan tahminleri

altili ganyan tahminleri
altili ganyan tahminleri

istanbul 1. altılı ganyanın ilk ayağında işlerinde çok iyi görünen 4 numaralı BETSİ bu koşuyu kazanmasını bekliyorum sizlere banko olarak öneriyorum iki bahis için tek önereceğim safkan ise akın sözen ile RÜYANIN KIZI olur.

2. ayakta AFACAN uygun gurupta koşuyor CEVHERİZADE sert rakip görünüyor KORKMAZEFE bu yarış iyi koşabilir üçüncü safkan olarak öneriyorum.

3. ayakta mehmet kaya ile start alacak olan MASTER OF PUPPETS işlerinde uçuyor resmen bu atın yanına bu yarışta at yazmayacağım günün kalesi bu at olur.

4. ayakta BEŞKAZALI derece olarak bu guruptan üstün durumda olduğundan ilk at olarak öneriyorum eküri avantajına sahip KALAGAY en sert rakibi olarak görünüyor sonrasında BLACK GRAPE ve MUZOBABA rakipler.

5. ayakta kaliteli safkan ZAFER ATEŞİ ilk şanslı isim ARTS MAN ve DOĞA KANUNU sırasıyla şanslı safkanlar MISTER GÖRKEM ve KINGSMAN yazıp bu ayağı sağlama alabiliriz düşüncesindeyim.

6. ayakta REGARDLESS sadetten poyraz ile ilk şanslı isim rakipleri LITECOIN ve STRONG LEGS yazıp bu ayağı sağlama alabiliriz.

1. ayak 4
2. ayak 2.5.1
3. ayak 1
4. ayak 3.5.2.1
5. ayak 8.1.2.4.9
6. ayak 1.5.7

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*