31 Mayıs Bursa Koşu Tahminleri

altılı ganyan
altili ganyan tahminleri

altılının ilk ayağında 1 numaralı HEROES galoplarında çok farklı göründü en şanslı isimdr rakipleri MELİNA HANIM eli kulağında ÇAKIRIN KIZI ve NİLGÜN SULTAN rakipleri sürprizde ise ROCKY FORK MNM ve HEVA yazarak bu ayağı geçebiliriz.

altılı ganyanın 2. ayağında KULKIZI favorim bu safkanın rakipleri COUPAGE ve çok iyi duruma gelen OUT OF GRAVITY sonrasında MY BABY BLUE ve FIRST SMILE rakip olacak atlar sürprizde ise HOUCLINI yazarsan bu ayağı geçebileceğimizi umuyorum sizler bu ayakta tuttuğunuz atları da ilave edip bu ayağı geçebilirsiniz

geldik 3. ayağa bankomuz bu ayakta ve BUZ FIRTINASI çok uygun bir gurup yakalamış olup günün en sağlam teki olarak sizlere öneriyorum banko yazabilirsiniz.

günün 4. ayağında KATRECİK ve REARA bu ayak için yeterli olacaktır burayı iki atla geçerek diğer ayaklara at yazabilirsiniz.

geldik 5. ayağa çok iyi durumu ile DOSTBAĞI ilk yazılacak at olarak görünüyor ERDOĞDU ise eli kulağında bir at her an kazanabilecek güçte ilk rakibi sonrasında ise GÜNSALAR ve ZERAFETLİ yazıp bu ayağı sağlama alalım.

günü son ayağında ise EMİRSOY sonrasında BABAMENDUH ve DEMİRBARS yazarak bu ayağı az atla geçebiliriz çok sürprizde KIZILHAN ve AKALP yazarak son ayağı da kapatıyoruz şansınız bol olsun.

1.3.5.7.6.4
5.11.7.6.2.1
2
7.1
6.1.4.3
3.2.1.8.10

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*