3 haziran ankara at yarışı tahminleri

altılı ganyan
ankara at yarışalı

altılı ganyanın ilk ayağında 1 numaralı KINNERET başarılı olan aprantisi ile çok şanslı 7 numaralı ENGİNBEY en sert rakibi olacaktır 6 numaralı DEEP STORY yazarsak bu ayak için yeterli olacaktır.

ikinci ayakta çok iyi durumda olduğuna inandığım 1 numaralı SİVASLIOĞLU kazanabilir 2 numaralı ŞEKERSULTAN ve 5 numaralı MUHSİN sert rakipleri olur burada sizlere sürprizde önereceğim at 3 numaralı USTAOĞLU ve 7 numaralı ÇAKIRALİ olacaktır.

üçüncü ayakta 2 numaralı MEGA STAR kalitesiyle kazanabilir ama sert rakipleri olduğundan buraya at yazmanızı öneriyorum ilk olarak 4 numaralı BABAARİF 7 numara ÖZERDİNÇ 5 numaralı BELALI TUMBUL ve kaliteli safkan 6 numaralı ÇELİKKALKAN yazıp bu ayağı kazasız geçebiliriz.

dördüncü ayakta 1 numaralı GREY KURT bu gurubun üzerinde bir safkan olup kazanması normal sonuç olur.

günün beşinci ayağında 7 numaralı ŞAHAHMET ilk şanslı at aynı şansta bir numaralı ADIVAR ve dört numaralı DENİZ ŞÖVALYESİ sonrasında beş numaralı KAFKASLI AGA yazarsak rahat bir yarış izleriz

altıncı ayakta iki numaralı PERFORMANTE ve altı numaralı KRALİÇE ELMAS ve dokuz numaralı HAFOCAN bu ayak için yeterli olacaktır

 

 

1. ayak 1.7.6
2. ayak 1.2.5.3.7
3. ayak 2.4.7.5.6
4. ayak 1
5. ayak 7.1.4.5
6. ayak 2.6.9

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*